Categorie: "Algemeen"

Filmagenda vrijdag 27 juni

20:30 – Twisted (2004) – RTL4
20:30 – The World is Not Enough (1999) – SBS6
20:30 – Tristan + Isolde (2006) – Net5
20:30 – Road Trip (2000) – RTL5
20:30 – Young Guns II (1999) – RTL7
20:35 – Dances with Wolves (1990) – Eén
22:30 – Desperado (1995) – RTL7
23:55 – K-9: P.I. (2002) – SBS6
00:00 – The Diary of Ellen Rimbauer (2003) – Net5
00:30 – 9 Songs (2004) – Ned2
00:40 – Venom (2005) – BBC1

Filmagenda donderdag 26 juni

20:20 – Primary Colors (1998) – Ned3
20:30 – The Patriot (1998) – RTL7
20:30 – A Sound of Thunder (2005) – Veronica
20:30 – Alfie (2004) – Net5
20:30 – The Crucible (1996) – RTL8
20:55 – Soundproof (2006) – Ned2
22:15 – Best of the Best II (1993) – RTL7
22:35 – Equilibrium (2002) – Veronica

Filmagenda woensdag 25 juni

20:20 – Dirty Pretty Things (2002) – Ned3
20:30 – The MatchMaker (1997) – RTL5
20:30 – Not Without My Daughter (1991) – RTL8
20:30 – The Thirteenth Floor (1999) – RTL7
20:40 – Nirgendwo in Afrika (2001) – Canvas
22:30 – Strange Days (1995) – RTL7
00:15 – Mother's Boys (1994) – BBC1

Filmagenda dinsdag 24 juni

20:20 – Ellis in Glamourland (2004) – Ned3
20:30 – The Banger Sisters (2002) – RTL8
20:30 – Scary Movie 3 (2003) – Veronica
20:30 – Switchback (1997) – RTL7
22:00 – Patriot Games (1992) – Veronica
22:45 – One Hour Photo (2002) – RTL7
00:45 – Captives (1994) – BBC1

Filmagenda zondag 22 juni

16:00 – My Fair Lady (1964) – BBC1
18:15 – Back to the Future (1985) – Veronica
20:20 – Uitgesloten (2001) – Ned3
20:25 – The Ruby in the Smoke (2006) – BBC1
20:30 – The Glass House (2001) – RTL5
20:30 – Back to the Future Part II (1989) – Veronica
20:30 – Toys (1992) – RTL7
20:55 – L'emploi du Temps (2001) – Canvas
22:00 – Kinky Boots (2005) – BBC2
22:30 – The Survivors Club (2004) – RTL8
22:45 – Hard Ground (2003) – RTL7
22:45 – Back to the Future Part III (1990) – Veronica
22:55 – Being John Malkovich (1999) – Ned3
00:40 – Amistad (1997) – BBC1
02:15 – The Hearse (1980) – BBC2

Filmagenda zaterdag 21 juni

14:05 – Strangers on a Train (1951) – Eén
18:25 – Life with Mikey (1993) – RTL8
20:00 – The Unbearable Lightness of Being (1988) – RTL8
20:00 – Robin Hood: Prince of Thieves (1991) – SBS6
20:00 – 10.5 (2004) – RTL4
20:15 – Thunderbolt (1995) – Veronica
20:20 – Bolletjes Blues! (2006) – Ned3
20:30 – Reindeer Games (2000) – RTL7
20:30 – The Ruby in the Smoke (2006) – BBC1
21:10 – King Arthur (2004) – Eén
22:00 – Fear of Flying (1999) – RTL5
22:10 – Profs (2004) – Ned2
22:30 – The Grey Zone (2001) – RTL7
22:30 – Broken Flowers (2005) – BBC2
22:35 – The Devil's Advocate (1997) – Veronica
23:15 – Dead Again (1991) – Ned2
23:25 – Nelly & Monsieur Arnaud (1995) – Canvas
23:35 – Latin Dragon (2004) – SBS6
00:00 – The Ring Two (2005) – BBC1
00:15 – Devil's Pond (2003) – Net5
01:05 – Untold Scandal (2003) – Ned2
01:15 – My Life so Far (1999) – BBC2
03:50 – Miss Julie (1999) – BBC2

Filmagenda vrijdag 20 juni

20:30 – Girl, Interrupted (1999) – Net5
20:30 – Cheaper by the Dozen (2003) – RTL4z
20:30 – A Guy Thing (2003) – RTL5
20:30 – The Firm (1993) – SBS6
20:30 – The Sunchaser (1996) – RTL7
20:45 – Raising Helen (2004) – Een
22:50 – Das Experiment (2001) – RTL7
22:55 – Fallen (1998) – Net5
23:55 – Young Adam (2003) – Ned2
00:00 – Surviving the Game (1994) – SBS6
00:40 – Intermission (2003) – BBC1
01:20 – The Extreme Team (2003) – Net5
01:30 – The Gallery (2003) – Ned2

Filmagenda donderdag 19 juni

20:30 – For Love of the Game (1999) – RTL7
20:30 – The Life of David Gale (2003) – RTL8
20:30 – What a Girl Wants (2003) – Net5
20:30 – Godzilla (1998) – Veronica
20:55 – Class of '76 (2005) – Ned2
23:00 – Best of the Best 2 (1993) – RTL7
23:10 – The Curse of the Komodo (2004) – Veronica

Filmagenda woensdag 18 juni

20:30 – Ever After (1998) – RTL5
20:30 – Call Me: The Rise and Fall of Heidi Fleiss (2004) – RTL8
20:30 – Alien (1979) – RTL7
20:40 – Le Couperet (2005) – Canvas
22:50 – Alone in the Dark (2005) – RTL7
00:40 – Black Dog (1998) – BBC1